سامانه پیام کوتاه جام جم
پرینت

مشاوره ازدواج واعطا کمک هزینه تهیه جهیزیه

جمعه 28 مهر 1391 ، ساعت 21:19 - کد: 50229
کمیتیه امام خمینی (ره) با هدف حمایت از ازدواج جوانان به برگزاری کارگاه های آموزشی و مشاوره در خصوص ازدواج واعطای جهیزیه به افراد واجد شرایط در نمایشگاه پیوند ملی آسمانی می پردازد.

به گزارش سه نسل، کمیته امداد خمینی کارگاه های برای دختران 18 الی 30 سال در خصوص آموزش های قبل از ازدواج و همچنین دوره هایی تحت عنوان  نوعروسان برای خانم هایی که به تازگی عقد کرده اند با هدف ازدواجی صحیح و پایدار برای مدد جویان این سازمان برگزار میکند.

لازم به ذکر است کمیته امام خمینی (ره) در 6 ماهه اول سال 91 ، تعداد 143643 جلسه مشاوره و کارگاه آموزشی در خصوص ازدواج برای 81033 نفر متقاضی برگزار کرده و تعداد 29 هزار جهیزیه به دختران جوان مدد جو اعطا کرده است.

غرفه کمیته امام خمینی (ره) در نمایشگاه و جشنواره ملی پیوند آسمانی خدمات راهنمایی و مشاوره های ازدواج و معرفی متقاضیان در خصوص دریافت حمایت ازاین سازمان را ارائه می کند.

گفتنی است: نمایشگاه و جشنواره ملی پیوند آسمانی از 26 مهرماه لغایت  آبانماه سال جاری یکم آبان ماه سال جاری روزانه از ساعت 8 الی 20 در سالن حجاب واقع در تهران خیابان فاطمی ، خیابان حجاب برگزار میشود.